خانه

Jinan Hope-Wish Photoelectronic Technology Co., Ltd.

چند کلمه در مورد ما
1 2 3 4 5 6 7

Jinan Hope-Wish Photoelectronic Technology Co., Ltd.

Hope-Wish یک ارائه دهنده دوربین امنیتی حرفه ای است که یکپارچه سازی تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات پس از فروش است. اکنون Hope-Wish در پکن، چین مستقر است و در شهرهای بزرگ چین مانند شانگهای، شنزن، چنگدو و شنیانگ قرار دارد. این شرکت دارای حدود 100 پتنت و بیش از 20 کپی رایت نرم افزار است. با تقریبا 10 سال تجربه در این صنعت. ما بیش از 200 کارمند داریم که شامل 45٪ تحقیق و توسعه و بیش از 36٪ پس از فارغ التحصیل شدن است. ما 3 مراکز تولید، 4 بخش تحقیق و توسعه و 1 واحد بازرسی کیفیت را راه اندازی کردیم.

امیدوارم از دوربین PTZ حرارتی تصویری، دوربین های دید در لیزر مادون قرمز و سیستم نظارت تصویری IR / EO بلند مدت، ارائه بهترین راه حل ها برای امنیت مرزی، بندر و فرودگاه، نظارت راه آهن و بزرگراه، حفاظت از جنگل، ایمنی روغن ریخته گری و بسیاری دیگر امنیتی .

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : امیدوارم

تعداد کارمندان : 100~200

سال تاسیس : 2001

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

خدمات شرکت

پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش

شرکت تیم

امیدوارم در زمینه تحقیق و توسعه دوربین لیزر مادون قرمز و تصویربرداری حرارتی دوربرد متخصص در زمینه تحقیق و توسعه تخصص داشته باشیم. با مشارکت یک تیم از کارکنان منحصر به فرد حرفه ای و با استعداد که تجربه بیش از ده سال تجربه در صنعت امنیتی دارند.
ما بیش از 200 کارمند داریم که شامل 45٪ تحقیق و توسعه و بیش از 36٪ پس از فارغ التحصیل شدن است. ما 3 مراکز تولید، 4 بخش تحقیق و توسعه و 1 واحد بازرسی کیفیت را راه اندازی کردیم.
دوربین های تولید شده توسط Hope-Wish به طور گسترده در زمینه های مختلف مانند فرودگاه، میدان نفتی، شهر امن، جستجو و نجات، تشخیص دما، ناوبری، راه آهن، آزادراه و پیشگیری از آتش سوزی جنگل استفاده می شود.